مکمل حیوانات خانگی سوباشی

محصولات سوباشی از ترکیبات کاملا طبیعی تولید شده و از سال 1397 با اخذ مجوز از سازمان دامپزشکی کشور به بازار عرضه شده است.مبنای فرمولاسیون این محصولات استفاده از ریز جلبک ها به ویژه دو جلبک اسپیرولینا و کلرلاست که به دلیل خواص غذایی ویژه یشان به ابر غذا معروف شده اند.

ریز جلبک اسپیرولینا یکی از غنی ترین منابع پروتئین گیاهی و اسیدهای آمینه ضروری بر روی کره زمین به حساب می آید.این جلبک حاوی بیش از 55% پروتئین است که بیشتر از 80% این پروتئین ها برای حیوانات از جمله سگ،گربه و پرندگان به راحتی قابل هضم است.

حدود 8% از وزن این جلبک را ترکیبات معدنی از جمله آهن،مس،روی،کلسیم،منیزیم،فسفر و سلنیوم تشکیل می دهند.اسپیرولینا دارای ترکیبات پلی ساکاریدی با خاصیت پری بیوتیکی است. این ترکیبات با تقویت رشد باکتری های مفید دستگاه گوارش مانع از تکثیر باکتری های بیماری زا می شوند. علاوه بر این اسپیرولینا حاوی انواع ویتامین ها از جمله ویتانین های گروه  A,B,D,E و K است.

ریز جلبک کلرلا یکی از غنی ترین منابع گیاهی حاوی Omega3 و ویتامین A  است.این جلبک سرشار از پروتئین و اسیدنوکلیئک است که سبب تقویت سیستم ایمنی بدن حیوانات می شود.

مکمل سیستم ایمنی سگ و گربه

مطالعه بیشتر

مکمل سیستم ایمنی سگ و گربه

مطالعه بیشتر
اسپیرولینا پرندگان سوباشی

مکمل اسپیرولینا خالص پرندگان زینتی

مطالعه بیشتر